Sipariş Rehberi

Instagram hesabımıza ulaşmak için lütfen aşağıdaki logoyu tıklayın! ↓↓↓

dusbahcem instragram

Ürünlerim el emeği olduğu için siparişlerinizi elinizde olmasını istediğiniz tarihten belirli bir süre önce bildirmeniz gerekmektedir.

Sipariş aşaması

Siparişinizi 0541 627 75 52   ve  0554 208 80 81 nolu telefonlarımızdan direkt olarak iletebilir  yada  aşağıdaki SİPARİŞ FORMU 'nu doldurarak gönderebilirsiniz. Sipariş vermek istediğiniz ürünün kodunu veya kodlarını (örn:NK001..) ve ayrıca üründe size özel değişmesini veya eklenmesini istediğiniz herhangi birşey varsa bunlarıda ayrıntılı biçimde SİPARİŞ NOTU kısmına mutlaka belirtmenizi rica ediyorum.

Şeker siparişlerinizin minimum 20 adet olması gerekmektedir. Ürün gönderiminde Sepet veya asetat kutuda gönderim istendiği takdirde boyut ve süslemeye göre artı ücret yansıtılmaktadır.  

Ödeme aşaması / Kapıda ödeme imkanı

PTT kargo aracılığı ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.  

Size özel tasarım ve ürün teslimi

"Size özel tasarım" ürün talebiniz doğrultusunda bir adet ürün örneğini hazırlayıp fotoğrafını size gönderiyor, onayınızı aldıktan sonra siparişinizin yapım aşamasına geçiyorum. Tamamlanınca tekrar son onayınızı alarak belirtmiş olduğunuz adresinize gönderiyorum.

Kargo

Ürünleriniz PTT Kargo aracılığıyla  kapıda ödeme seçeneği ile gönderilmektedir. Ürün tutarına ilave olarak kargo fiyatı toplam tutara eklenmektedir. (Kargo: 1 kg'a kadar 7 TL dir).  Daha ağır ürünlerde, paket boyutuna göre fiyat değişebilmektedir.  

NOT: Sitemizde belirtilen fiyatlar kargo hariç fiyatlardır.

Teslimat Süresi hakkında

Teslimat süresi istediğiniz ürün özelliğine ve istediğiniz ürün adedine göre değişmektedir.

Tek ürün siparişleriniz 1-2 gün içerisinde, çoklu siparişleriniz de 7-10 gün içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir.

El emeği göz nuru ürünlerimi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.. Görüş ve önerilerinizi "Yorum Ekle" kısmına yada telefonlarımıza iletebilirsiniz..

Saygılarımızla,

 

SİPARİŞ FORMU

CAPTCHA
4 + 3 =
Doğru cevabı giriniz. Örneğin 1+3 için girmeniz gereken sayı 4.